Trwa otwarta rejestracja na HotZlot 2013.
Chęć udziału może zgłosić każdy kto posiada konto w
portalu dobreprogramy.pl

FAQ
1. Kto może zarejestrować się na ColdZlot?

Na ColdZlot mogą zarejestrować się wyłącznie osoby, które otrzymały imienne zaproszenia i które w chwili rozpoczęcia spotkania będą miały ukończone 18 lat.

2. Czy uczestnictwo w ColdZlocie jest płatne?

Koszty uczestnictwa każdego uczestnika będą pokrywane przez organizatora spotkania. Każdy uczestnik jest jednak zobowiązany do wniesienia symbolicznej opłaty rejestracyjnej w wysokości 10 zł.

3. Jak będzie wyglądać procedura rejestracyjna?

Każda osoba, która zgłoszenia chęci udziału w ColdZlocie, otrzyma drogą mailową potwierdzenie wraz z numerem rachunku bankowego na który należy w ciągu 7 dni wpłacić opłatę rejestracyjną. Ostateczne potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po odnotowaniu wpływu opłaty na rachunek. Brak wpływu opłaty rejestracyjnej w ciągu 7 dni od daty rejestracji będzie oznaczało anulowanie zgłoszenia.

4. W jakich pokojach będziemy zakwaterowani?

Wszyscy uczestnicy ColdZlotu będą zakwaterowani w hotelu Zamek na Skale w komfortowych 2-osobowych pokojach z łazienką i telewizorem. Każdy uczestnik Zlotu będzie mógł bezpłatnie korzystać z atrakcji hotelu m.in. basenu i sauny.

5. Czy będzie możliwość wyboru pokoju i współlokatorów?

Tak, jednakże ze względów organizacyjnych procedura przydzielania uczestników do poszczególnych pokoi w hotelu będzie odbywać się jeszcze przed ColdZlotem. Osoby, które chciałyby być zakwaterowane z konkretnymi, innymi uczestnikami spotkania muszą taką chęć zgłosić drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl.

6. Czy podczas ColdZlotu będzie zapewnione wyżywienie?

Tak. Każdy uczestnik ColdZlotu będzie miał zagwarantowane pełne wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i wieczorne poczęstunki podczas części integracyjnych).

7. Czy napoje alkoholowe będą płatne dodatkowo?

Wszyscy uczestnicy ColdZlotu będą mieli zapewnione piwo bez ograniczeń podczas sobotniej i niedzielnej części integracyjnej. Inne alkohole będą płatne dodatkowo (dotyczy to także piwa w pozostałym czasie).

8. Czy uczestnicy będą objęci ubezpieczeniem?

Tak. Każdy uczestnik ColdZlotu będzie objęty ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Koszty ubezpieczenia będą pokrywane przez organizatorów ColdZlotu.

Zaznaczamy, że objęcie bezpłatnym ubezpieczeniem wiąże się z koniecznością przekazania danych osobowych każdego uczestnika do towarzystwa ubezpieczeniowego PZU SA i ich przetwarzaniem w związku z objęciem umową ubezpieczenia.

9. Czy planowany jest bezpłatny autokar dla uczestników?

Przykro nam, ale nie planujemy autokaru dla uczestników ColdZlotu. Prosimy o organizację dojazdu we własnym zakresie lub wspólnie z innymi uczestnikami korzystając z wątku na forum.

10. Zarejestrowałem się, ale jednak nie mogę przyjechać

Osoby, które dokonały zgłoszenia rejestracyjnego ale z różnych przyczyn nie będą mogły jednak uczestniczyć w ColdZlocie zobowiązane są do możliwie najszybszego powiadomienia organizatorów drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl, ewentualnie telefonicznie pod numerami 71 771 72 44 lub 501 41 20 25.

Uwaga! W przypadku braku powiadomienia przed rozpoczęciem ColdZlotu zastrzegamy sobie możliwość obciążenia osoby, która zarejestrowała się ale nie przybyła, połową rzeczywistych kosztów rezerwacji miejsca (noclegi, wyżywienie, koszty organizacyjne) tj. kwotą w wysokości 450 zł. Wyjątkami będą sytuacje gdy brak powiadomienia był wynikiem potwierdzonego przypadku losowego bądź przyczyny niezależnej od danej osoby.

11. Czy na terenie hotelu znajduje się parking?

Tak. Będzie on bezpłatnie udostępniony dla uczestników ColdZlotu.

12. Mam inne pytanie

W przypadku innych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami drogą mailową na adres rejestracja@coldzlot.pl. W pilnych sprawach można skontaktować się także telefonicznie pod numerami 71 771 72 44 i 501 41 26 04.

Pomocne mogą być ponadto wątki na forum dotyczące na forum, a także regulamin (PDF).