Trwa otwarta rejestracja na HotZlot 2013.
Chęć udziału może zgłosić każdy kto posiada konto w
portalu dobreprogramy.pl

O Zlocie

W dniach 18-20 stycznia 2014 r. odbędzie się ColdZlot, czyli elitarne spotkanie dla topowych blogerów udzielających się na łamach bloga użytkowników portalu dobreprogramy.

Zaprosimy najlepszych z najlepszych 2013 roku, aby we wspólnym gronie podsumować blogowe dokonania, wręczyć pamiątkowe dyplomy oraz przedyskutować pomysły na przyszłość. W programie spotkania nie zabraknie też miejsca na integrację. Całość będzie miała luźną, bardzo kameralną formułę i będzie okazją do dłuższej wymiany poglądów niż jest to możliwe podczas HotZlotu. Dlatego też ColdZlot celowo organizujemy bez udziału dodatkowych partnerów.

Zamek na Skale

Gwarantem wyjątkowej atmosfery będzie miejsce w którym się spotkamy – Zamek na Skale koło Lądka Zdroju z którym łączymy wyjątkowo ciepłe wspomnienia dwóch zorganizowanych tam HotZlotów. To miejsce z duszą, które urzeka magią zabytkowych wnętrz i sympatyczną obsługą. Na uczestników czekać będzie staropolski „wikt i opierunek”, czyli noclegi w zamkowych komnatach, pełne wyżywienie, a także piwo i inne atrakcje.

W ColdZlocie będą mogły uczestniczyć wyłącznie osoby, które otrzymają imienne zaproszenia. Koszt udziału wynosi symboliczne 10 zł.